Электромонтажные работы

Складання та встановлення електричної шафи. Сучасний ремонт під ключ не обходиться без електромонтажних робіт.

Павутинки у вигляді проводів, що несуть у собі живлення для різних електричних приладів, розплітаються по всіх куточках вашої квартири або будинку.

Вся ця досить складна розводка, починає маршрут проходження від електричної шафи, яка в свою чергу встановлена ​​недалеко від місця введення силового кабелю у Ваше житло.

Технологія розумний будинок
Технологія розумний будинок

Якщо раніше в квартирах встановлювалися пробки, які, по-перше, були розраховані на малі навантаження, а по-друге постійно перегоряли, на зміну їм прийшли карболітові автомати, це батьки сьогоднішньої автоматики, такі автомати теж часто не виконували своєї функції, заїдали в тому самому становищі тощо.

Сьогодні ж ринок насичений гарною та якісною автоматикою, яка має кілька ступенів захисту.

  • Можливість вибору номінальної потужності автомата.
  • Наявність захисту від короткого замикання.
  • Тепловий захист Узо.
  • Пристрій захисного відключення, цей пристрій спрацьовує на витік струму.
Монтаж щитовой
Монтаж щитовой

З тим, що з кожним днем ​​на ринку з’являються нові й нові побутові електротовари, які покликані полегшувати життя кожної людини, зростає і потреба в дедалі більшому споживанні електроенергії.

І якщо деякий час тому введення силового кабелю було розраховане всього на 5 кіловат, то на сьогоднішній день у новобудовах Харкова, забудовники вводять мінімум 9 кіловат, а деякі вводять і три фазну силу, яка дозволяє розширити можливості використання електроприладів у кожній квартирі не боячись за перевантаження мережі.

Саме для таких цілей і використовується сучасна автоматика.

На сьогоднішній день можна підібрати номінальну потужність кожного автомата, можливість поділу на різні групи автоматів, а також вибрати відповідний рівень захисту. Не завадою буде, і встановлення бар'єра напруги в домашню електричну шафу. Такий пристрій надійно захистить домашні електроприлади від значних стрибків напруги, тим самим продовжить життя.
Электрика
Электрика

Пристрій захисного відключення, теж один із важливих захистів у домашній мережі. Цей пристрій запобігає ураженню електричним струмом людини, у випадку пробою електричного приладу. наприклад, такого як бойлер або пральна машина.

Так само існують різні варіанти електричних шаф, сьогодні виконання можна зустріти не тільки у вигляді залізного ящика, але і виготовленого з пластику, що не горить, який за своїми естетичними формами і виглядом, видає себе за декоративний елемент.

Подключение бойлера
Подключение бойлера

Встановлення та складання електричного щита в новобудові Харкова, досить складний та трудомісткий процес, встановленням якого може займатися лише професіонал електрик.

Тільки такий майстер зможе правильно підібрати номінальну потужність автоматики для кожної групи споживання напруги.

А також зможе зробити правильне підключення пристрою захисного відключення, яке інакше буде нести функцію лише декоративного елемента.

Ремонт квартир Харьков фото

Капитальный ремонт квартир Харьков.

У нашому штаті майстрів є також і професійні електрики, які зможуть безпомилково встановити, змонтувати та налаштувати електричну щитову у Вашій квартирі під ключ.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте якісний та правильний монтаж електричної щитової при капітальному ремонті квартири.

Электромонтаж Харьков
Электромонтаж Харьков

Срочный ремонт квартир в Харькове

Терміновий та професійний ремонт Вашої квартири: електрика, сантехніка, плитка та інше

Якісний ремонт під ключ з гарантією.

1st.com.ua — наш офіційний сайт — фото, ціни.

Ми працюємо для людей, які можуть оцінити красу та надійність сучасного ремонту квартири, виконаного за всіма будівельними нормами з використанням передових будівельних технологій та матеріалів.

https://t.me/kharkov_st

Ремонт квартир швидко та недорого.

Телефонуйте, домовимося, консультації безкоштовні!

Тел.: +38 (050) 67-77-041

Тел.: +38 (067) 77-10-654

Працюємо для Вас з 8:00 до 20:00 без вихідних.

Подвесной потолок
Ремонт квартир Харьков фото наших работ.

Монтаж та розведення електропроводки в квартирі

Капитальный ремонт квартиры под ключ, не обходиться без розведення електропроводки. Починаючи джерело від електричної щитової, павутиння електричних проводів розходиться по всіх куточках вашої квартири, або вдома. Адже електроживлення, це один із головних елементів життєдіяльності кожного приміщення. Природно, що така розводка робиться електричними проводами і тут починається найцікавіше. Електричні дроти, як і електрична автоматика, мають різні типи та призначення. Існує безліч різновидів проводів:

  • Алюмінієві дроти
  • Мідні дроти
  • Моно житлові
  • Багатожильні
  • В одиночній ізоляції
  • У подвійній ізоляції

Це лише невеликий перелік проводів, існує ще безліч специфічних проводів використовуваних у промисловості, у військовій та космічній техніці, але ми поговоримо на даному етапі про проводи, призначені для прокладання електропроводки побутового призначення.

Монтаж электропроводки Харьков
Монтаж электропроводки Харьков

Електричне проведення в квартирі або будинку, як правило, прокладається моножильним кабелем, в подвійній ізоляції.

Перша ізоляція ізолює основну жилу, друга ізоляція ізолює пучок дротів, у тому числі складається кабель.

Электромонтаж Харьков
Электромонтаж Харьков

Також правильним буде при монтажі електрики одягати кабель у захисну гофру, щоб уникнути порушення верхнього шару ізоляції, наприклад, при монтажі металевого каркаса для підвісної стелі.

Використовуються також розподільні коробки, які поєднують і розподілятимуть різні види призначення та навантаження кабелів.

Так само під кожен вид споживання визначається необхідний переріз кабелю, що закладається.

Монтаж потолка Харьков
Монтаж потолка Харьков

Наприклад, якщо закласти кабель з низьким перетином, а навантаження буде велике, то провід почне грітися, а це може привести до досить сумних наслідків до пожежі.

Тому такого виду робота має бути довірена лише професіоналам, які є у нашому штаті майстрів.

Роблячи капітальний ремонт квартири в новобудові Харкова, звертайтесь до нас, і ми завжди зробимо свою роботу на найвищому рівні та з гарантійними зобов’язаннями.

Ремонт ванной комнаты
Освещение ванной комнаты

Ремонт квартир Харьков — швидко та недорого.

Телефонуйте, домовимося, консультації безкоштовні!

Тел.: +38 (050) 67-77-041

Тел.: +38 (067) 77-10-654

Працюємо для Вас з 8:00 до 20:00 без вихідних.