Устройство пола

Теплый пол

Підігрів підлоги, тобто тепла підлога, є одним із способів опалення, який стає все більш популярним. Дуже часто тепла підлога вважається найбільш економічним способом опалення.

Підігрів підлоги забезпечує розкіш рівномірного розподілу тепла в будинку, усуваючи зони перегріву та недостатнього нагріву — типові для радіаторного опалення. У «теплій підлозі», на відміну від конвекційного, тепло розподіляється за принципом випромінювання.

Теплый пол Харьков
Теплый пол Харьков

Конструкція системи робить її непомітною, оскільки конструкція підлоги повністю прихована в підлозі. Цей тип опалення, однак, потребує відповідного контролю за допомогою кімнатних регуляторів, що підвищує його ефективність та енергоефективність. Правильне регулювання температури субстрату є важливим для навколишнього середовища, а також для вашого бюджету та добробуту.

Капительный ремонт квартир Харьков

Ключ до повного задоволення від інвестиції в теплу підлогу – це вибір правильного регулятора. Елементи управління підбираються відповідно до типу використовуваної системи опалення. Підлога є вдосконаленою системою центрального поверхневого опалення, але в багатьох приміщеннях також використовуються змішані рішення.

Капитальный ремонт квартир Харьков

Ремонт квартиры Харьков
Ремонт квартиры Харьков

Незалежно від конфігурації системи опалення завданням системи управління є регулювання інтенсивності роботи окремих зон, контурів і опалювальних приладів для забезпечення оптимальних умов для мешканців і користувачів окремих приміщень. Вирішуючи інвестувати в цей тип установки, варто запитати себе — як контролювати підігрів підлоги , щоб повною мірою скористатися його можливостями?

Технологія розумний будинок
Технологія розумний будинок

Ремонт под ключ Харьков

Рівномірний і вертикальний розподіл тепла, які відповідають фізіономії і потребам людини, тобто теплі ноги і холодна голова є дуже важливою перевагою теплої підлоги. Завдяки мінімізації циркуляції повітря пил, бактерії та мікроби можуть бути менш рухливими в домі. Все це сприяє тому, що повітря в приміщеннях з підігрівом підлоги має потрібну вологість, позбавлене додаткової іонізації та пилу. Тому це сприятливе середовище для людей, позбавлене алергії, застуди, втоми та сонливості. Підігрів підлоги може бути водяним, повітряним або електричним.

Ремонт под ключ Харьков

Дизайн ремонт квартир под ключ фото наших работ
Ремонт квартир под ключ — фото наших работ

Підігрів підлоги дає користувачам краще відчуття благополуччя та споживає менше енергії, ніж традиційні радіатори. Тож прокладемо під підлогу водопровідні труби чи електронагрівальні кабелі.

Срочный ремонт квартиры в Харькове

Терміновий та професійний ремонт Вашої квартири.

Ремонт под ключ Харьков: рациональная планировка квартиры, разработка дизайн проекта, 3D визуализация, подготовительные работы, черновая отделка, утепление квартиры (если требуется), звукоизоляция, разводка электропроводки, теплый пол, чистовая отделка, арки, подвесные потолки, натяжные потолки, плитка, обкладка круглых колонн мозаикой, свет, венецианская штукатурка, отточенто, комплексная разводка сантехники, обшивка балкона деревом, барельеф из марсельского воска, современная мебель, технология «Аквасторож», «умный дом», система безопасности, бронированные двери.

Якісний ремонт під ключ з гарантією.

>> https://t.me/kharkov_st <<

Ми працюємо для людей, які можуть оцінити красу та надійність сучасного ремонту квартири, виконаного за всіма будівельними нормами з використанням передових будівельних технологій та матеріалів.

Ремонт квартир Харьков 1st.com.ua
Ремонт квартир Харьков 1st.com.ua

Ремонт квартир швидко та недорого.

Телефонуйте, домовимося, консультації безкоштовні!

Тел.: +38 (050) 67-77-041

Тел.: +38 (067) 77-10-654

Працюємо для Вас з 8:00 до 20:00 без вихідних.

Электромонтаж Харьков
Ремонт квартир Харьков

Профессиональный ремонт квартиры в Харькове

Належну роботу теплої підлоги контролює, наприклад, автоматика котла або незалежна система управління. Кімнатні регулятори, які відповідають за індивідуальне регулювання зон опалення (приміщень). Температура підлоги в крайових зонах не повинна перевищувати 35 °C, а в центральній зоні, де знаходяться користувачі, — 29 °C.

Якщо у нас змішане опалення; підігрів підлоги в поєднанні з радіаторами, точне керування ще важливіше. Контроль, який пропонують регулятори температури теплої підлоги, цінний тим, що він дозволяє оптимізувати функціонування системи опалення, щоб енергоспоживання було рівним необхідним, без дорогих втрат енергії.

Ремонт квартиры в Харькове

Ванная комната фото
Ванная комната фото

Хороший дизайн і якість використовуваних виробів мають ключове значення в будівництві. Сучасні технології виробництва дозволяють нам досягти дуже високих стандартів щодо економічної та ефективної системи опалення.

Дизайн ремонт под ключ
Дизайн ремонт под ключ Харьков

Керувати підігрівом підлоги можна легко та ефективно. І все завдяки можливостям сучасних технологій. Це дозволяє ще краще використовувати переваги монтажу теплої підлоги: насолоджуватися тепловим комфортом і зручністю, не перевантажуючи бюджет. Після встановлення система керування теплою підлогою буде працювати ефективно, а ми матимемо повний контроль над її робочими параметрами.

Заказывайте ремонт квартиры в Харькове у профессионалов!

Тел.: +38 (050) 67-77-041

Тел.: +38 (067) 77-10-654

Звоните, консультации бесплатны!

Працюємо для Вас з 8:00 до 20:00 без вихідних.