Укладка плитки

Хорошим рішенням серед інших є укладка плитки на стіну в кухнях і ванних кімнатах — приміщеннях, які піддаються впливу вологи. Але плитка – це рішення, яке все частіше використовується, наприклад, в коридорах і навіть вітальнях. Кількість доступних візерунків і сучасний дизайн роблять безмежними можливості аранжування. Тому питання: ні, «чи» класти плитку, а що таке покрокова укладання плитки на стіну.

Ремонт под ключ Харьков

Укладка плитки на стену — хороший спосіб не тільки обробки на кухні або у ванній кімнаті. Плитка також добре підійде в коридорі, холі або навіть вітальні. В даний час на ринку представлено багато різноманітних і цікавих дизайнів, тому кожен знайде щось для себе. Укладання плитки на стіну — більш довговічне рішення, ніж фарбування або шпалери.

Ремонт ванной комнаты фото
Ремонт ванной комнаты Харьков

Ремонт под ключ Харьков

Перш ніж приступити до роботи, необхідно ретельно виміряти кімнату і визначитися, як ви хочете покласти підлогу. Після проведення замірів також варто підготувати ескіз розташування плитки з урахуванням розмірів приміщення і облицювання.

Щоб розрахувати необхідну кількість плитки та інших матеріалів, виміряйте площу кімнати, яку ви хочете облицювати плиткою, і додайте до цього значення 10% відходів і пошкоджень. Купуйте одну коробку плитки як запас. Згодом стане в нагоді при будь-якому ремонті. Вам необхідно вибрати відповідний клейовий розчин для основи, на яку ви хочете покласти плитку. Для робочих основ та інших важливих основ або підлоги з підігрівом вибирайте клейовий розчин, оброблений пластиком. Виберіть ґрунтовку та розчин для вибраного клейового розчину. Найкраще, якщо всі товари будуть від одного виробника. Крім того, не забувайте дотримуватися інструкцій виробника для всіх продуктів, які Ви використовуєте.

Качественная укладка плитки
Качественная укладка плитки Харьков

Укладка плитки — с чего начать?

Перед укладанням плитки для підлоги ретельно очистіть всю поверхню, видаліть жир, бруд, залишки попереднього підлогового покриття та шматки матеріалів, що не з’явилися – основа повинна бути чистою, сухою, міцною, рівною та не запиленою.

Ремонт квартир Харьков
Ремонт квартир Харьков

Чим більше Ви укладаєте плитку, тим більш рівною повинна бути поверхня. Тому вирівняйте нерівності за допомогою самовирівнювальної шпаклівки (дотримуйтеся вказаної максимальної товщини шару). Змішайте шпаклівку з водою у відрі для розчину, дотримуючись інструкцій виробника. Для перемішування маси можна використовувати дриль з міксером. Не забувайте запускати його на низькій швидкості. Потім виливаємо масу в нерівні місця і розподіляємо її гумовим ракелем. Якщо не наносити занадто багато маси, її рідка консистенція забезпечить рівну та рівну поверхню без зайвих зусиль.

Ремонт квартир Харьков

Після рекомендованого часу висихання, загрунтуйте вбираючі основи (наприклад, цементну стяжку) ґрунтовкою. Нанесіть прискорювач адгезії на невбираючі поверхні (наприклад, бетон або дуже гладкі поверхні). У приміщеннях, які піддаються впливу вологи, наприклад у ванній кімнаті, гідроізолюйте їх мастикою.

Параллельная укладка плитки

Найпопулярнішими прийомами укладання плитки є паралельна і діагональна.
Кращий спосіб для новачків — паралельна укладання. Метод полягає в тому, що Ви розміщуєте плитки симетрично, починаючи зсередини і просуваючись назовні. Спочатку необхідно визначити центр кімнати. У прямокутних кімнатах визначте для цього центр бічних стін і відзначте центральні лінії крейдою або фломастером.

Розмістіть перший ряд плиток уздовж довшої з двох ліній. Починайте класти плитку від центру лінії і вирівнюйте плитку по центру або збоку плитки, враховуючи цю лінію. Потім продовжити укладання вздовж лицьової сторони стіни (перевернута літера L). Якщо стіни цієї кімнати облицьовані плиткою однакового розміру, то стики підлогової плитки повинні збігатися зі стиками настінної плитки. Також пам’ятайте про суміщення стиків у суміжних кімнатах.

Ремонт ванной комнаты
Ремонт квартир Харьков

Капитальный ремонт квартир Харьков

Клей або клейовий розчин  слід підбирати під основу, на яку буде укладатися керамічна плитка, а також тип використовуваного облицювання. Високоефективні розчини ідеально підходять для кріплення широкоформатної, керамогранітної, кварцової або мармурової плитки. Ми також використовуємо міцніші розчини, якщо плитку потрібно кріпити на старих і складних поверхнях (наприклад, мозаїка, дерев’яні елементи або стара теракота).

Комплексный ремонт квартир фото
Комплексный ремонт квартир Харьков
  • Перед укладанням плитки під час покупки переконайтеся, що вся плитка походить з однієї партії, тобто має однакову калібрування та відтінок кольору (ідентичні коди вищевказаних параметрів на упаковці).
  • При укладанні вибирайте плитку з різних упаковок, щоб уникнути різниці кольорів
  • Суглоби можна придбати в різних кольорах, які поєднуються або контрастують з плиткою. Ви також можете змішати порошкову затірку з пігментом перед додаванням води.
  • Плитку слід мити водою з додаванням миючого засобу, який не стирає її поверхню і не жирний. Промиваємо його чистою водою. Укладаючи плитку на стіну, захистіть сантехніку від бризок клеєм або затіркою.

Капитальный ремонт квартир Харьков

Ремонт ванной фото
Ремонт квартир фото

Рекомендується клеїти плитку (в тому числі керамограніт), т. зв комбінований спосіб. Клей наноситься як на підкладку так і на нижню частину плитки. Клей наноситься рівно стільки, щоб при натисканні на плитку він виходив з боків — це виключить можливість залишати порожній простір під плиткою. Помилка плиточників полягає в нанесенні занадто тонкого шару клею або тільки на місці притискання плитки. При укладанні настінної плитки ця помилка може не мати наслідків, але на підлозі, особливо у ванних кімнатах, на терасахі балконів, якщо вода потрапить в порожній простір під плиткою, вони потріскаються і відпадуть. Варто також пам’ятати, що плитку не можна замочувати перед наклеюванням — це застарілий спосіб, він непотрібний при укладанні плитки на сучасні розчини.

Современный ремонт квартир фото наших работ
Ремонт квартир Харьков

Комплексный ремонт квартир Харьков

Срочный ремонт квартир в Харькове

Наш телеграмм канал https://t.me/kharkov_st

Терміновий та професійний ремонт Вашої квартири: електрика, сантехніка, плитка та інше

Якісний ремонт під ключ з гарантією.

1st.com.ua — наш офіційний сайт — фото, ціни.

Ми працюємо для людей, які можуть оцінити красу та надійність сучасного ремонту квартири, виконаного за всіма будівельними нормами з використанням передових будівельних технологій та матеріалів.

Ремонт квартир Харьков 1st.com.ua
Ремонт квартир Харьков 1st.com.ua

Ремонт квартиры под ключ швидко та недорого.

Телефонуйте, консультації безкоштовні!

Тел.: +38 (050) 67-77-041

Тел.: +38 (067) 77-10-654

Працюємо для Вас з 8:00 до 20:00 без вихідних.